O mně, pro vás!

 dobrotydulinka@gmail.com


Ahoj všichni, kdo jste zavítali na mé stránky.
Kdo se skrývá za klávesnicí?

Věčný a nepoučitelný snílek, co si jde za svým cílem. Který si ale zároveň uvědomuje, že i cesta je cíl.

Těm, kteří můj blog sledují už déle jistě neuniklo, že najednou články píše nějaká Laštovková a ne Balcarová. 
13. května 2016 v pátek ve 13:13 jsme si s mým milovaným řekli ANO přímo v samém srdci skal. 

A aby ten rok 2017 nebyl nuda, tak jsem se v únoru byli podívat na domeček na horách, běhání ohledně hypotéky bylo náročné, ale! 13. srpna 2017 jsme se stěhovali do našeho domova, kde lišky dávají dobrou noc.


Lidičky, přeci se v roce 2018 nebudeme nudit, takže 23. srpna 2018 se nám narodila naše prvorozená dcera Jul.

Oblíbená kuchyně?


Česká poctivá kuchyně a Asijská (konkrétně vše zavánějící Indií). O těchto kuchyních mohu říci, že je vaříme doma nejčastěji. Na 3. místo by se u nás asi zařadilo Mexiko. Samozřejmě jsme žrouti a každé dobré jídlo je u nás vítáno. U mého manžela konkrétně cokoliv, co obsahuje maso.


Jak to všechno začalo?


Občasné pečení, včetně kuchařských pokusů, mne provázelo už několik let. Čím déle jsem tyto dvě věci prováděla, tím více jsem se na nich stávala závislá.
Oficiálně mohu svou pečící závislost datovat od ledna 2012, kdy jsem začala i s dorty, co jako dorty vypadají. Hlavně v tom celkovém předmaturitním shonu a zařizování, byl vždy úžasný relax se zabrat do pečení a nevnímat svět okolo.
I když jsem se vždy snažila mít vše perfektní a nezkazit to, tak klidně i záhadná chybička se vloudila a staré pravidlo, že "Chybami se člověk učí", je prostě neoblomné.


Vize blogu?


Snažím se stále zdokonalovat obsah i design blogu a dělat ho pro čtenáře zajímavější. Fotím za pochodu, kdy u stolu už mi netrpělivě přešlapuje manžela, Jul mlátí lžící do židličky, tancuju kolem 2 psů a na lince mi vše zatím ožírají kočky.

A dál? To uvidíme...


Přeji Vám příjemný čas strávený na mých stránkách a snad Vám budou k užitku.


                                                                                                        Ven.