středa 5. listopadu 2014

Recenze aneb vykrajovátka, která mi nebyla souzena!Když se daří, tak se daří. Nevím, jak jinak tento článek začít. Asi mi není souzeno ho vůbec napsat, i když bych zrovna opravdu měla. 
Už je to sakra dlouho, co mě oslovil pan Svoboda za stránky www.vsenavareni.cz, že si mohu na jejich stránkách vybrat produkt za určitou částku, který zrecenzuji a mohu si ho nechat. 
Nadšeně jsem souhlasila a bez velkého váhání jsem si vybrala Plastová vykrajovátka - písmena a číslice set - 52ks Ibili. 
Šlo mi hlavně o ta písmena, každý, kdo dělá dorty, tak mi dá za pravdu, že to je po chvíli docela únavné a při složitějším dortu počítáte už každou minutu. Je rozdíl nápis dělat 2 minuty nebo 10 minut.

Všechna vykrajovátka jsou z tvrdšího plastu uložena v průhledné dóze. Občas je to trošku tetris tam vše poskládat správně zpátky, ale to není produktem. :D Původně jsem se rozmýšlela zda vzít kovová nebo plastová, ale plastová mají hezčí tvary a jsou až neuvěřitelně lehká. 
Produkt jsem pro vás chtěla vyzkoušet na co nejvíce věcech. Zkoušela jsem tedy vykrajovat marcipán, cukroví, sýr, salám, atd... Vše jde velmi snadno. Osud tomu chtěl a já přišla o všechny fotky na kartě poprvé v září, odjížděla jsem do Španělska a nebyl čas znovu něco dělat. Tohle vysvětluje i to, proč tu 2 měsíce nebyl vůbec žádný článek. Články jsou napsané, ale fotky nejsou. Druhý pokus přišel po Španělsku, kdy jsem v rukávu zase chtěla mít více fotek a vykrajovátka fotila jak divá. 
ALE?!

Zbylo mi jen pár fotek s výsledkem, kdy jsem vyřezávala salám na synovcův dort. Karta v háji! Dost mého fňukání a pojďme si shrnout pro a proti těchto vykrajovátek.PRO:
  • za málo peněz hodně muziky
  • hezké tvary písmen i čísel
  • dobře se udržují
  • praktické a skladné balení
  • další tvary vykrajovátek navíc
  • jsou velmi lehká
  • i když se jedná o plast je dostatečně ostrý


PROTI:
  • Jediné, ale dosti závažné mínus na těchto vykrajovátek je, že se vám nevyříznou žádné vnitřky. Nechápu proč?! Přitom naznačeno to tam je.


Vykrajovátka koupíte ZDE za 299 Kč. 

Eshop určitě stojí za prohlídku celý. Najdete tam plno hezkých a praktických věcí, které se mohou vždy hodit. Vánoce se blíží, tak koukněte třeba na vykrajovátka na cukroví.

Na závěr se strašně moc omlouvám panu Svobodovi, kterému slibuji bůh ví jak dlouho článek a napsat mu podruhé, že jsem přišla o fotky znova už mi bylo dosti blbé. Moc Vám děkuji za trpělivost.