pátek 16. října 2015

1950? Vintage? Retro? aneb náš SVATEBNÍ ŠATNÍK

Krásný páteční podvečer.
Jak jsem předeslala v minulém článku, tak dnes nahlédneme pod sukni našim svatebním šatům. V případě mých šatů to můžeme vzít doslova, protože spodnička bude mít velmi výraznou barvu. Ta byla tou, která to všechno rozhodla, ta mě přesvědčila mít krátké šaty. Vzhledem k místu našeho obřadu jsou krátké šaty i velmi praktické. Méně praktické asi bude to, že svatba je v půlce května a teploty asi nebudou nejvyšší. 
U mého milovaného bylo jasné, že nebude mít klasické kalhoty, ani oblek. Místo toho se nám zamlouvají kšandy, motýlek, košile, možná vestička a kalhoty manšestrového typu nebo prostě nějaké béžové, hnědé či šedivé. Hooodně dlouho jsem byla proti čapce na hlavě, ale když on na mě dělal pořád oči, tak jsem mu ji odsouhlasila. Jediné, co nemáme domyšlené, tak jsou boty.

Dulči šaty

Na každém obrázku je kousek mých budoucích šatů. Pak je nějaká šikovná švadlenka bude muset poskládat dohromady.

Ano, krajku jsem si tam propašovala a na šatech bude!

Krajka <3


Krajka! Šaty budou mít horní vrstvu krajkovou. Rukávy budou buď 3/4 nebo klasicky dlouhé. Délka šatů těsně nad kolena. I když v délce do půlky lýtek by bylo větší teplo, ale k mému malému vzrůstu tato délka vůbec nejde.


TA SPODNIČKA!

Barevná spodnička. Konkrétně červená - BUDE! Klasická rudá barva, stejně jako bude barva mých rtů a bot. Fotek mám nespočet, ale tyto nejvíce vystihují to, co od šatů očekávám. Áčkový střih, barevná spodnička, krajkový vršek.

Kubika "oblek"

Zalíbila se nám kombinace kšand přes vestičku.Takto vypadá naše představa o "obleku" ženicha. A má tam i tu svojí čepičku. =) Nejvíce se nám zamlouvá první fotka. Abychom k sobě ladili, tak motýlek bude v červené barvě.

Neskutečně se těším, až uvidíme nějaké pokroky při nakupování. Samozřejmě, že výsledek jako takový bude znám až přímo v den D!